Twoja Lekcja
Strona Główna | Oferta | Cennik | Kontakt | Szkolenia dla lektorów | Promocje | COACHING | | Partnerzy |
MENU
  Paulina
Nazywam się Paulina Stępień, jestem właścicielką centrum Twoja Lekcja- lektorką, szkoleniowcem oraz coachem. Od 2010 roku, czyli od początku działania centrum, mam niewątpliwy zaszczyt wspierania Klientów w ich rozwoju. Moje zafascynowanie coachingiem w naturalny sposób wynika z doświadczeń w pracy lektora. Udzielając lekcji indywidualnych dorosłym Klientom, szybko zorientowałam się, że moja zawodowa codzienność zdecydowanie wykracza poza wykładanie gramatyki i rozmawianie o pogodzie, czy nawet stosowanie interesujących narzędzi dydaktycznych. Okazało się, że każde zajęcia to bliskie spotkanie z człowiekiem, jego potencjałem, motywacjami, lękami, zainteresowaniami; każda kolejna lekcja to budowanie relacji - możliwość wspierania drugiej osoby w jej indywidualnych postępach.

Klienci są różni - niektórzy bardzo komunikatywni, odważni i energetyczni, inni małomówni, analityczni, mający przed podjęciem działań potrzebę przemyślenia wszystkich "za" i przeciw", ale zdecydowaną większość z nich łączy jedno - przychodzą do mnie zmotywowani do zmian i mają w sobie potrzebę rozwoju osobistego (nie tylko na płaszczyźnie stricte "językowej", ale też, co zupełnie logiczne, w kwestiach kariery zawodowej i życia osobistego). Szybko stało się dla mnie jasne, że aby w optymalny sposów wspierać moich Klientów, NIE MOGĘ BYĆ TYLKO LEKTORKĄ, MUSZĘ BYĆ KIMŚ WIĘCEJ.

Moją świadomą przygodę z zawodem coacha rozpoczęłam dość niespodziewanie dla mnie samej. Któregoś wieczora w czasie indywidualnych zajęć konwersacyjnych, otrzymałam nagle feedback od Klientki, z którą odbyłam wcześniej szereg rozmów (oczywiście w języku obcym :)) o jej obawach związanych z nauką języka, o planach zawodowych i nadziejach dotyczących zmiany, która ją czeka. Owa Klientka powiedziała mi bardzo miłą rzecz, a mianowicie, że przyszła do naszej szkoły na kurs językowy, a wychodzi naładowana pozytywną energią, uspokojona i zmotywowana do zmiany pracy i wyjazdu zagranicznego. A to wszystko nie tylko dlatego, że pozbyła się swoich blokad w mówieniu w języku obcym, ale też "poukładała sobie w głowie" pewne kwestie życiowe i teraz jasno i wyraźnie widzi, co powinna dalej zrobić. Nie ukrywam, że po tej rozmowie i w mojej głowie się "poukładało". Poczułam się fantastycznie, bo zrozumiałam, że właśnie w roli motywatora widzę się najlepiej, że to jest "moja miejsce na ziemi". Postanowiłam zatem w sposób świadomy i profesjonalny zająć się coachingiem.

Na początku skupiłam się na coachingu językowym - opracowałam autorską, holistyczną metodę wspierania Klientów w procesie uczenia się języka. W mojej pracy, oprócz standardowych zajęć językowych, bazuję na indywidualnym potencjale, pracuję nad oporem i przekonaniami. Z wielką przyjemnością obserwuję, że skuteczność takich działań jest niezwykle wysoka.

Oczywiście bardzo prędko okazało się, że doświadczenia z coachingu językowego w naturalny sposób przekładają się na zagadnienia "prywatne" i pracowe", czyli po prostu życiowe. Obecnie pracuję z Klientami indywidualnymi, którzy nie odbywają kursów językowych w naszym centrum (kolejna pozytywna zmiana - z tradycyjnej szkoły językowej przekształcamy się w centrum rozwoju i motywacji, co mnie niezwykle cieszy). Jest to nowa grupa docelowa, na której pragnęłabym się skoncentrować. Do tej roli przygotowuję się merytorycznie, uczęszczając na warsztaty organizowane przez Izbę Coachingu, odbywając też studia na Wyższej Szkole Bankowej z zakresu coachingu w biznesie, uczęszczając na superwizje, pracując z Klientami w procesie coachingowym.

Chiałabym zaprosić do siebie wszystkich tych, którym zależy na harmonijnym samorozwoju, a którzy potrzebują wsparcia, motywacji, wglądu w samego siebie i swoje potrzeby, refleksji i konkretnego planu, żeby pójść do przodu. Ze swojej strony mogę zaoferować wsparcie, otwartość, pełną poufność oraz oczywiście dużo pozytywnej energii i motywacji.

Do zobaczenia wkrótce :)

Paulina

Copyright Twoja Lekcja © 2010-2019

83805 Unikalnych wizyt | Engine: PHP-Fusion v6.01.6 | Coffee Time Theme by Gry Online

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl